Tydzień Wolontariatu

Drodzy uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej im Idei Olimpijskiej w Sokołowie. Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza na Tydzień Wolontariatu. Rozpoczęliśmy nasz Tydzień w poniedziałek aktywną przerwą. Wolontariusze zorganizowali zajęcia na świeżym powietrzu i motywowali młodsze dzieci do aktywnego spędzania przerwy poprzez gry i zabawy. Przed nami kolejne dni. We wtorek czytanie najmłodszym. W środę zapraszamy na słodką kawiarenkę w tym również oferujemy hot-dogi. W czwartek pomagamy młodszym kolegom i koleżankom w nauce na świetlicy. Tydzień zakończymy seansem kinowym na którym będzie możliwość zakupienia popcornu. Zapraszamy do wspólnej zabawy i zakupu przygotowanych przez wolontariuszy słodkości i hot-dogów oraz biletów kinowych, które zasilą konto Szkolnego Klubu Wolontariatu w Sokołowie.