Z wizytą w OSP we Wrzącej Wielkiej

Dziś przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej we Wrzącej Wielkiej, by zapoznać się z pracą strażaka. Na miejscu powitali nas Panowie Strażacy i zaprezentowali nowoczesne wyposażenie wozu bojowego. Dzieci mogły z bliska oglądać wozy strażackie i sprzęt pożarniczy, wysłuchały również opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka. Dowiedziały się także, w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną. Po tym spotkaniu nie tylko chłopcy stwierdzili, że w przyszłości chcieliby zostać strażakami. Na koniec dzieci gorąco podziękowały strażakom za miłe i pouczające spotkanie, które z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci. Wracając do przedszkola, opowiadały z zachwytem swoje „strażackie przeżycia”. Gorąco dziękujemy Panom Strażakom za poświęcony czas, cierpliwość i tak pouczające spotkanie. Życzymy z okazji Święta Strażaka wszystkim strażakom zawodowym i ochotnikom, którzy codziennie narażają swoje życie, aby chronić innych, dużo zdrowia, siły i determinacji. Dziękujemy Wam za poświęcenie i odwagę, z jaką wypełniacie swoje obowiązki. Jesteście niezastąpieni!