WYCIECZKA DO TEATRU POWSZECHNEGO W ŁODZI

26 września uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Łodzi. Celem był Teatr Powszechny, a głównym punktem zainteresowania sztuka komediowa „Mayday 2”. To kontynuacja barwnej opowieści o taksówkarzu – bigamiście, któremu zamarzyło się podwójne szczęście rodzinne i, jak to w życiu bywa, wszystko szło gładko, aż tu nagle… Nie, nie, nie zdradzimy szczegółów. Powiemy tylko tyle, że zrywały nam się boki i trzęsły brzuchy ze śmiechu. Gorąco polecamy.
Po uczcie dla ducha, przeszliśmy do kwestii pokrzepienia ciał w strefie restauracyjnej Manufaktury łódzkiej. Była również wolna chwila na zakupy.
Należy również wspomnieć, iż młodzież zachowywała się kulturalnie, dojrzale i odpowiedzialnie podczas całego wyjazdu. Było nam z tego powodu bardzo miło.˘?

Opiekunami wycieczki był panie: dyr. Iwona Niewiadomska, pedagog – Iwona Polińska i wychowawca – Karina Grajek.