Gminny Dzień Profilaktyki "Dbamy o zdrowie"

Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Idei Olimpijskiej w Sokołowie dnia 18 kwietnia 2024 r. udała się do Szkoły Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej celem uczestniczenia w Gminnym Dniu Profilaktyki. Po krótkim powitaniu i części artystycznej rozpoczęły się rozgrywki. Najpierw dobrym przykładem zdrowej rywalizacji rozpoczęły konkurencje Panie Dyrektor ze szkół, które wykazały się zwinnością podczas slalomu. Kolejno w zmaganiach zręcznościowych wystąpili opiekunowie oraz rodzice. Następnie do rywalizacji przystąpili uczniowie w drużynach wiekowych. Dzieci wykazały się posiadaną wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania podczas testu teoretycznego oraz konkurencjach sportowych. Zaplanowane konkurencje przyniosły uczestnikom wiele radości oraz satysfakcji, a przygotowany poczęstunek umilił czas oczekiwania na końcowy werdykt. Z radością wróciliśmy do swojej szkoły przywożąc nagrody oraz zdobyty puchar.