Dni Otwarte w Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu

W dniu 17 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy Vlll uczestniczyli w Dniach Otwartych w Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu.
Podczas spotkania zaprezentowano ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/25, wyposażenie, internat oraz bazę lokalową teoretycznej i praktycznej nauki zawodu. Uczniowie mogli obejrzeć poszczególne pracownie, gdzie czekały na nich różne niespodzianki przygotowane przez uczniów szkoły i ich opiekunów.
Z dużym zainteresowaniem obejrzeli występy Zespołu Tańca Ludowego "Kościelec", synchroniczny pokaz kelnerski, popis wokalny oraz musztrę wojskową.
Z zadowoleniem i marzeniami na przyszłość wrócili do swojej szkoły.