Mistrzowie wiedzy pożarniczej.

26 marca w Szkole Podstawowej w Kiełczewie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W konkursie wzięły udział drużyny ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Koło. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów: Julia Went, Hubert Gradomski, Amelia Tomankiewicz, Bartosz Trafny oraz Nikola Tomankiewicz.

Zwycięzcą w kategorii klas V-VIII został uczeń naszej szkoły Bartosz Trafny, który awansował do eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" , które odbędą się w dniu 4 kwietnia 2024r. o godz. 10.00 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a Bartkowi życzymy dalszych sukcesów.