Dzień chłopaka

Jak co roku w naszej szkole z okazji Dnia Chłopaka odbył się plebiscyt na „Chłopaka na szóstkę”. Plebiscyt przeprowadziła „damska” część naszego Samorządu wśród dziewczyn ze wszystkich klas.

Chłopak na szóstkę to wiecie taki naj....

Jest wyjątkowym, niesamowitym, przystojnym, fajnym, i sympatycznym chłopakiem.

Nie było chłopaka, który nie otrzymał przynajmniej jednego głosu. Wow... kto by pomyślał że takie „słodziaczki” chodzą do naszej szkoły ;-) ….

A oto trzej najwspanialsi:

III miejsce – IGOR BAGIŃSKI

II miejsce – MATEUSZ SZAFONI

I miejsce – MATEUSZ MARCINIAK

Laureaci otrzymali medal „Najwspanialszego Chłopaka”, dyplom i bukiet.... lizaków oczywiście jak na „słodziaka” przystało, aha … no i oczywiście gromkie brawa.

Oczywiście w klasach dziewczyny też uczciły swych klasowych menów, wręczając im drobne upominki i życzenia.

Wszystkim chłopcom w dniu ich święta życzymy wszystkiego co najlepsze, uśmiechu, pozytywnych zdarzeń i spełnionych marzeń.